بسته طلایی آیین نامه 【قبولی ۱۰۰درصد】

بسته طلایی آیین نامه ویژه کسانی که وقت ندارند【قبولی ۱۰۰درصد】

بسته طلایی آیین نامه

با خواندن  نمونه سوالات آیین نامه رانندگی (بسته طلایی) نیاز به جزوه دیگری برای شرکت در آزمون آیین نامه ( اصلی) ندارید. این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۱۴۰۰ برگزار شده است، لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات به رنگ قرمز و به رنگ مشکی مشخص شده است. با خواند نمونه سوالات آیین نامه رانندگی با اطمینان و آمادگی کامل در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت نمایید و قبول شوید.

همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است. همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است. این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست.

بسته طلایی آیین نامه ویژه سال ۱۴۰۰ :

حاوی نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه رانندگی

فرمت سوالات : فایل PDF قابل اجرا در کامپیوتر، تبلت، گوشی های اندروید و IOS (آیفون)

بسته ی طلایی در بخش آزمون آیین نامه تمام موارد موجود در آزمون ها را پوشش میدهند و شما برای قبولی در آزمون آیین نامه کافیست با دقت این سوالات را مطالعه کنید و با خواندن سوالات اصلی آیین نامه بدون استرس در امتحان شرکت کنید .

بسته طلایی آیین نامه

بسته طلایی آیین نامه

سته ی طلایی که در بسیاری از وبسایت ها و پیج های اینستاگرامی به فروش میرسد فقط شامل نمونه سوالات آیین نامه اصلی میباشد ولی ما در وان وردپرس مارکت کوشیده ایم پکیج طلایی آیین نامه اصلی نه فقط یک اسم بلکه واقعا از جنس طلا باشد . این بسته تمام موارد مورد نیاز شما برای قبولی در آیین نامه را داراست .

این پکیج شامل انواع آموزش هاست و بعد از خواندن آموزش ها میتوانید سوالات تستی آیین نامه را مطالعه کنید همچنین برای قبولی در آزمون عملی آیین نامه نیز آموزش هایی در این بسته وجود دارد و با خواندن این آموزش ها و تمرین به راحتی در آزمون عملی قبول می شوید.

 

 

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0